Konie

 Konie są w Zielonym Dworku niemal od początku istnienia odremontowanego obiektu. Najpierw były to: kucyk szetlandzki, dwa kuce walijskie i jeden koń fryzyjski. Z biegiem czasu do naszej stadniny dołączyły kolejne konie fryzyjskie i kuce. Maskotką Zielonego Dworku jest kucyk szetlandzki „Bińka”. Oprócz lekcji jazdy konnej, prowadzimy zajęcia hipoterapii. Zimą organizujemy kuligi.

 NaukA i jazdA konna 

Oferujemy jazdę konną i naukę jazdy w siodle dla dzieci i dorosłych na koniach fryzyjskich oraz kucach. Prowadzimy zajęcia zarówno dla zaawansowanych jeźdźców, jak również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą konną.

Wycieczki w terenie

Osobom, które opanowały podstawowe umiejętności jeździeckie, umożliwiamy wyjazd w teren w asyście wykwalifikowanego instruktora. Rozległe, zielone tereny Puszczy Nadnoteckiej potęgują przyjemność jazdy, a zróżnicowane trasy sprzyjają doskonaleniu techniki.

KULIGI I PRZEJAŻDŻKI PO LESIE

Zimą organizujemy kuligi i wyprawy saniami (przy min. 10 cm śniegu i min. 5 st. C). Przez cały rok oferujemy przejażdżki po lasach bryczką lub wozem drabiniastym. Puszcza Nadnotecka to prawdziwy raj dla grzybiarzy, dlatego wycieczki można połączyć z grzybobraniem.
Oferujemy ponadto:

 

  • bezpłatną hipoterapię dla dzieci z ościennych powiatów
  • przejażdżki bryczką dla Nowożeńców
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Chcesz zarezerwować stolik lub salę? Potrzebujesz zorganizować ważny event? Zapraszamy do kontaktu


Logo Zielony Dworek Poznań

Zielony Dworek
Kiszewko 13, 64-607 Kiszewo

Kontakt telefoniczny Zielony Dworek  602 124 943      Kontakt telefoniczny 2 Zielony Dworek  506 486 822   
Skorzystaj
z naszych promocji