Pokoje

 Zielony Dworek zaprasza na niezapomniany wypoczynek w komfortowych pokojach gościnnych (a już wkrótce także w drewnianych domkach). Oferujemy relaksujący pobyt w samym sercu Puszczy Nadnoteckiej - z dala od zgiełku miasta. Zachęcamy do rezerwacji noclegu wraz ze śniadaniem, pełnym własnej produkcji, ekologicznych specjałów.

 

POKOJE GOŚCINNE

Na poddaszu Zielonego Dworku zlokalizowano trzy kameralne, klimatyzowane pokoje 2-osobowe. Wszystkie zostały kompleksowo wyposażone, posiadają TV i prywatne łazienki. Pokoje gościnne można wynająć w ramach atrakcyjnych cenowo, tematycznych pakietów wypoczynkowych.

DOMKI

Wiosną 2017 roku planujemy ukończyć budowę dwóch drewnianych domków (w 100% z naturalnego drewna), idealnych do rodzinnego wypoczynku lub romantycznego pobytu dla dwóch par. W każdym budynku znajdą się dwa pokoje 2-osobowe, łazienka, hol oraz stylowe, drewniane meble.


EKO-ŚNIADANIA

Na Gości Zielonego Dworku czekają pyszne i zdrowe EKO-śniadania, złożone z własnej produkcji, ekologicznych wyrobów (chleb, masło, ser biały, ser wędzony, twarożek ze szczypiorkiem, jajecznica na boczku z jabłkiem i pomidorami, dżemy: truskawkowy, śliwkowy, z czarnej porzeczki).
Oferujemy ponadto:


  • organizację imprez okolicznościowych i biznesowych
  • EKO-kuchnięMasz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Chcesz zarezerwować stolik lub salę? Potrzebujesz zorganizować ważny event? Zapraszamy do kontaktu


Logo Zielony Dworek Poznań

Zielony Dworek
Kiszewko 13, 64-607 Kiszewo

Kontakt telefoniczny Zielony Dworek  602 124 943      Kontakt telefoniczny 2 Zielony Dworek  506 486 822   
Skorzystaj
z naszych promocji